Solárne Systémy Triangel s.r.o. Kotly Vaillant

Ako u nás nakupovať

- Ako nakupovať

* Osobne návštevou predajne
* Prostredníctvom telefonickej objednávky
* E-mailom /tovar zasielame na dobierku, poštou alebo kuriérom až k Vašim rukám/

- Pri ktorejkoľvek forme nákupu poskytujeme odborné a
servisné poradenstvo


- Spôsob platby

* hotovosťou
* dobierkou
* bankovým prevodom /úspora finančných prostriedkov za dobierku v sume 2,- EUR/

- Ceny a platby za tovar

Ceny tovaru uvedené na stránke sú určované podľa platného cenníka, akčné a zvýhodnené ceny sú označené pri každom tovare. Platnosť akciových a zvýhodnených cien platí do vypredania zásob, alebo počas doby trvania akcie. V prípade "cena na vyžiadanie" obchod poskytuje osobitú kalkuláciu s cenovým zvýhodnením ceny tovaru prostredníctvom e-mailovej požiadavky, telefonicky alebo priamo pri osobnej návšteve predajne.

Pri realizácii odberu väčších a hromadných dodávok predávaného tovaru je cena zo zvýhodnením určovaná po vzájomnej dohode s predávajúcim.

Pre veľkoobchodných odberateľov, pre kúrenárov, montážnikov, servisných a iných odborných pracovníkov je cenová kalkulácia so zvýhodnením zasielaná na vyžiadanie.

Pri platbe je vždy vystavovaný platný doklad /faktúra/, ktorý zároveň slúži aj ako záručný list.

Ceny tovaru a služieb sú uvádzané s platnou DPH.

-Predaj na splátky

V prípade záujmu je možná jednoduchá kúpa tovaru prostredníctvom splátkovej spoločnosti Quatro.

-Montáž

* Poskytujeme montáže vo vzdialenosti do 50 km od Bratislavy, v prípade záujmu o montáž v inej vzdialenosti je možná dohoda.
* Montáž predávaných výrobkov je uvedená v sekcii
"Služby"

-Záručná doba

Záručná doba je stanovená na minimálne 24 mesiacov na tovar. Záručná doba je v prípade tovaru od rôznych
dodávateľov v inej možnej záručnej lehote.
Štandardne sa poskytuje záručná lehota pre kotle Vaillant na dobu 3 roky, pre solárne kolektory 10-12 rokov a zásobníky v rozmedzí 3-5 rokov.

-Reklamačný poriadok

Reklamácie sú vybavované podľa platných právnych predpisov SR, štandardne v termíne do 30 dní, v prípade zdĺhavejšej lehoty je zákazník vždy informovaný o možnosti ďalšieho postupu.

V prípade doručenia poškodeného tovaru má zákazník právo žiadať o vrátenie finančných prostriedkov, prípadne zrealizovať novú objednávku.

Reklamovaný a vrátený tovar kupujúcim spoločnosť nepreberá prostredníctvom dobierkovej služby. Na stranu kupujúceho sa presúva povinnosť zaslania reklamovaného tovaru prostredníctvom zasielateľskej služby alebo poštou.

V prípade splnenia podmienok pre vrátený tovar, bude kupujúcemu vrátená celá suma hodnoty zakúpeného tovaru. Do vrátenej sumy sa však nezapočítava cena poštovného a balného.

-Ochrana osobných údajov

Predávajúci sa zaväzuje, že údaje poskytnuté kupujúcim budú použité iba za účelom potreby predávajúceho v súvislosti s predajom tovaru smerom ku kupujúcemu, nebudú použité pre účely potrieb tretích osôb.